magnaDENT Kraków – Leczenie kanałowe na najwyższym poziomieMagnaDENT | leczenie kanałowe – dlaczego warto?


Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów zarówno w Krakowie jak i w Polsce oferujących kompleksowe, wysoce specjalistyczne leczenie endodontyczne na najwyższym światowym poziomie. Z powodzeniem leczymy pacjentów krajowych jak i zagranicznych, a nasz sukces jest wypadkową zarówno doświadczenia naszego zespołu endodontów jak i zaawansowanej technologii dostępnej w MagnaDENT.

Zabiegi endodoncji w MagnaDENT to gwarancja minimalnej inwazyjności leczenia połączonej z najwyższą jakością usługi. Jesteśmy specjalistami od ratowania zębów, często kwalifikowanych do usunięcia, przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i sprzętu (mikroskop, instrumenty maszynowe sterowane komputerowo, wykorzystanie materiałów bioceramicznych).

Celem, który przyświeca naszej pracy jest jednak nie tylko skuteczne leczenie ale również zapewnienie komfortu psychicznego wszystkim naszym pacjentom. Podchodzimy ze szczególną troską do każdego z nich oferując indywidualnie dobrane metody znieczuleń oraz jedno-wizytowy proces leczenia w MagnaDENT.

Leczenie kanałowe Kraków | Najlepszy endodonta w Krakowie
Centrum Stomatologii Estetycznej Magnadent w Krakowie

Najbardziej skomplikowane i powikłane leczenia kanałowe wykonują w MagnaDENT


Dr n. med. lek. stom.

Krzysztof Gończowski


(Prawo Wykonywania Zawodu: Polskie 2658170, Norweskie 10037928)

Specjalista Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji, kierownik medyczny placówki, twórca autorskiego systemu mikronarzędzi endodontycznych ERS (Endo Removal System – Chifa, Polska) do usuwania złamanych instrumentów kanałowych, wykładowca polski i zagraniczny, absolwent i wieloletni pracownik Collegium Medicum UJ w Krakowie, autor licznych publikacji naukowych a przede wszystkim lekarz praktyk od ponad 20 lat zajmujący się najbardziej skomplikowanymi leczeniami kanałowymi.


Lek. stom.

Piotr Pojawis


(Prawo Wykonywania Zawodu: Polskie 2403401)

Absolwent i wieloletni pracownik Collegium Medicum UJ w Krakowie, lekarz praktyk zawodowo wykonujący tylko i wyłącznie najbardziej skomplikowane zabiegi endodontyczne od ponad 15 lat. Pasjonat endodoncji mikroskopowej, lekarz o niesamowitej wiedzy i praktyce klinicznej związanej przede wszystkim z leczeniem powikłań w zakresie usuwania złamanych instrumentów endodontycznech oraz leczenia perforacji metodami sterowanej regeneracji tkanek za pomocą preparatów bioceramicznych.

Opinie i oceny naszych Pacjentów


Opinie Pacjentów o MagnaDENT na portalu Google


magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej IconmagnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej

Walerego Eljasza Radzikowskiego 140, Kraków

4,8 39 reviews

 • Avatar Kasia Kulig ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Pan dr Krzysztof Gończowski to specjalista najwyższej klasy. Z czystym sumieniem można polecić gabinet MAGNADENT. Miła obsługa, konkretny plan leczenia, opieka nad pacjentem (w trakcie i po leczeniu) wspaniały personel medyczny, … More wysokiej klasy sprzęt i materiały, możliwość wykonania na miejscu zdjęć panoramicznych, a także wyposażenie gabinetu w lampy UV-C + bezbłędna i profesjonalna praca Pana Doktora sprawiają, że Pacjent czuje się bezpiecznie, że jest w dobrych rękach. Gabinet na 6 +. Czasami tylko Pacjent zawodzi:). Dziękuje Panie Doktorze za pomoc.
 • Avatar Jadwiga Miraczewska ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Pełen profesjonalizm i pasja widoczna w każdym aspekcie kontaktu i leczenia. Komfort wizyty i jakość wykonanej usługi na najwyższym poziomie.
 • Avatar Sonia Walla ★★★★★ 3 miesiące temu
  Pan dr Gończowski jest wysokiej klasy specjalistą, charakteryzującym się dużą wiedzą i doświadczeniem w swoim fachu. Z sukcesem przeprowadził bardzo trudne technicznie leczenie kanałowe. Cierpliwie i szczegółowo odpowiadał … More na wszystkie pytania, tłumaczył przebieg leczenia i związane z nim koszty. Jego wiedza i profesjonalizm wzbudza zaufanie i pozwala pacjentowi na zmniejszenie stresu związanego z leczeniem. Polecam również gabinet Magnadent za wysoki standard i bardzo dobrą obsługę klienta.
 • Avatar Krzysztof Stuchlik ★★★★★ 4 miesiące temu
  Dr Krzysztof Gończowski to specjalista z najwyższej półki. Skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia kanałowego (re-endo) przeprowadził wzorowo. Rewelacyjny fachowiec i człowiek. Wszystko na najwyższym poziomie. Cały zespół … More MAGNADENT zasługuje na uznanie. Zdecydowanie polecam!
 • Avatar Justyna Grudzińska ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Dr. Krzysztofa Gończowski to specjalista najwyzszej klasy, ktory przeprowadzil u mnie skomplikowane powtorne leczenia kanalowe i uratowal zeby skazane na ekstrakcje przez innych stomatologow. Leczenie bylo przeprowadzone wzorowo, wizyty … More zgrane idealnie z moim grafikiem podczas pobytu w Krakowie, a wszelkie informacje udzielane na biezaco przez przemila obsluge. Z czystym sumieniem polecam MAGNADENT za profesjonalizm, nowoczesnosc, wspaniala atmosfere oraz pelne bezpieczenstwo podczas wizyt w czasie pandemii. Mimo, ze mieszkam za granica, zawsze wracam do MAGNADENT na wizyty kontrolne, bo wiem, ze jestem w dobrych rekach!
 • Avatar Zdzisław Kaczmarzyk ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Bardzo dobra, profesjonalna obsługa. Dr. Gończowski to świetny specjalista. A poza tym widać że gabinet troszczy się o bezpieczeństwo pacjentów. Czułem się tu bezpiecznie pod każdym względem. Usługi stomatologiczne na najwyższym … More poziomie.
 • Avatar Tomasz Szewczyk ★★★★★ 4 tygodni temu
  Leczenie w tym miejscu to sama przyjemność !


Opinie o nas na portalu Znany Lekarz

Proszę kliknąć na logo ZnanyLekarz, aby otworzyć opinie naszych Pacjentów


Więcej opini na innych portalach

Proszę kliknąć na logo portalu internetowego aby zapoznać się z opiniami naszych PACJENTÓW

opinie leczenie kanałowe w Krakowie Magnadent


abc zdrowie leczenie kanałowe w Krakowie


ranking lekarzy leczenie kanałowe Kraków


opinie o Magnadent leczenie kanałowe Kraków

Nasze leczenia – zobacz jak pracujemy!

Galeria zdjęć PRZED i PO leczeniu kanałowym


Przed leczeniemPo leczeniuPrzed leczeniem

usuwanie złamanych narzędzi z kanału zęba leczenie kanałowe pod mikroskopem po zabiegu


Po leczeniuVDW opinie o leczeniu kanałowym w Krakowie
straumann opinie o Magnadent w Krakowie
oral-b Magnadent
cerkamed leczenie kanałowe
braun endodoncja Kraków

Kontakt

Kliknij na ikonę aby uruchomić usługę

Adres

ul. Radzikowskiego 138
31-342 Kraków


Telefon

+48 727-55-66-00


E-mail

biuro@magnadent.pl


Wizyta

Rezerwacja on-line


magnaDENT

NIP: 6792516566
REGON: 356746258

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój E-mail (wymagane)

  Tytuł wiadomości

  Wiadomość

  Załącznik

  Copyright by Magnadent leczenie kanałowe pod mikroskopem Kraków.