Opinie i oceny naszych Pacjentów



Opinie naszych Pacjentów na portalu Google


magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej IconmagnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej

Walerego Eljasza Radzikowskiego 140, Kraków

4,7 35 reviews

 • Avatar Justyna Grudzińska ★★★★★ miesiąc temu
  Dr. Krzysztofa Gończowski to specjalista najwyzszej klasy, ktory przeprowadzil u mnie skomplikowane powtorne leczenia kanalowe i uratowal zeby skazane na ekstrakcje przez innych stomatologow. Leczenie bylo przeprowadzone wzorowo, wizyty … More zgrane idealnie z moim grafikiem podczas pobytu w Krakowie, a wszelkie informacje udzielane na biezaco przez przemila obsluge. Z czystym sumieniem polecam MAGNADENT za profesjonalizm, nowoczesnosc, wspaniala atmosfere oraz pelne bezpieczenstwo podczas wizyt w czasie pandemii. Mimo, ze mieszkam za granica, zawsze wracam do MAGNADENT na wizyty kontrolne, bo wiem, ze jestem w dobrych rekach!
 • Avatar Zdzisław Kaczmarzyk ★★★★★ 2 miesiące temu
  Bardzo dobra, profesjonalna obsługa. Dr. Gończowski to świetny specjalista. A poza tym widać że gabinet troszczy się o bezpieczeństwo pacjentów. Czułem się tu bezpiecznie pod każdym względem. Usługi stomatologiczne na najwyższym … More poziomie.
 • Avatar Marcin N ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Do magnadent trafiłem z polecenia i teraz to ja będę polecał innym. Zabieg praktycznie nie do wykonania u innych okazał się bezproblemowy u Pana dr.Gończowskiego.
  Z czystym.sumieniem mogę polecić.
 • Avatar Wojciech Wylon ★★★★★ a month ago
  Specjaliści od trudnych spraw. Polecam.
 • Avatar Rafał Przybylski ★★★★★ 2 miesiące temu
  Dr. Krzysztof Gończowski to najlepszy specjalista jakich znam. Pełen profesjonalizm. Polecam
 • Avatar Aleksandra Królewska ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Dr Gończowski należy do wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Cenię tego człowieka od czasu kiedy pierwszy raz miałam z nim kontakt w gabinecie. Spodobało mi się rzeczowe omówienie procesu leczenia. Powiedziano co będzie … More robione, dlaczego i w jakiej cenie. Zaproponowano różne możliwości. Zawsze też uzyskuję cenne rady odnośnie higieny. Wciąż wracam do Krakowa do MagnaDENT. Niestety nie mogę się przekonać do dentystów w Warszawie. Żaden nie miał tego błysku w oku, tej pasji i ogromnego serca do wykonywania zawodu. Panie Dr – dziękuję, że nie tylko pan leczy, ale też szkoli ludzi i wprowadza innowacje w postaci specjalistycznych narzędzi. Jest pan niesamowitym profesjonalistą, a pana gabinet prowadzony jest na międzynarodowym poziomie.
 • Avatar Ewelina Maćkiewicz ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Dr.Krzysztof Gończowski przywrócił mi wiarę w lekarzy. Leczenie dość skomplikowane- leczenie kanałowe(w tym poprawianie po innych lekarzach),licówki, koronki i wiebielanie.Leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu- podczas którego … More zasypiałam!Licówki i koronki- tego obawiałam się- czy wszystko będzie dobrze zrobione i potworny ból zębów i dziąseł podczas przygotowania pod koronki oraz na koniec po osadzeniu.Dostałam leki przeciwbólowe których nie miałam po co zażywać- nawet minimalnego bólu nie odczuwałam.Przed wizytą zastanawiałam się czy to dobry pomysł jechać 140 km i tak kilka razy.Teraz twierdzę, że to była słuszna decyzja.Jeżeli kiedykolwiek będę mieć problemy z zębami nie będę zastanawiać się gdzie jechać. Wydaje mi się, że każdy patrzy jakie mam piękne zęby!!!Przepraszam,nie wydaje mi się – tak jest.Polecam!!!Dziękuję bardzo .Ewelina.


Opinie o nas na portalu Znany Lekarz

Proszę kliknąć na logo ZnanyLekarz, aby otworzyć opinie naszych Pacjentów


Więcej opini na innych portalach

Proszę kliknąć na logo portalu internetowego aby zapoznać się z opiniami naszych PACJENTÓW

opinie leczenie kanałowe w Krakowie Magnadent


abc zdrowie leczenie kanałowe w Krakowie


ranking lekarzy leczenie kanałowe Kraków


opinie o Magnadent leczenie kanałowe Kraków

Kontakt

Kliknij na ikonę aby uruchomić usługę

Adres

ul. Radzikowskiego 138
31-342 Kraków


Telefon

+48 727-55-66-00


E-mail

biuro@magnadent.pl


Wizyta

Rezerwacja on-line


magnaDENT

NIP: 6792516566
REGON: 356746258

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój E-mail (wymagane)

  Tytuł wiadomości

  Wiadomość

  Załącznik

  Copyright by Magnadent 2020. All rights reserved.