Leczenie kanałowe w MagnaDENT – dlaczego warto?


Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów zarówno w Krakowie jak i w Polsce oferujących kompleksowe, wysoce specjalistyczne leczenie endodontyczne na najwyższym światowym poziomie. Z powodzeniem leczymy pacjentów krajowych jak i zagranicznych, a nasz sukces jest wypadkową zarówno doświadczenia naszego zespołu endodontów jak i zaawansowanej technologii dostępnej w MagnaDENT.

Zabiegi endodoncji w MagnaDENT to gwarancja minimalnej inwazyjności leczenia połączonej z najwyższą jakością usługi. Jesteśmy specjalistami od ratowania zębów, często kwalifikowanych do usunięcia, przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i sprzętu (mikroskop, instrumenty maszynowe sterowane komputerowo, wykorzystanie materiałów bioceramicznych).

Celem, który przyświeca naszej pracy jest jednak nie tylko skuteczne leczenie ale również zapewnienie komfortu psychicznego wszystkim naszym pacjentom. Podchodzimy ze szczególną troską do każdego z nich oferując indywidualnie dobrane metody znieczuleń oraz jedno-wizytowy proces leczenia.

Najlepsi endodonci w Krakowie

Kontakt

Kliknij na ikonę aby uruchomić usługę

Adres

ul. Radzikowskiego 138
31-342 Kraków


Telefon

+48 727-55-66-00


E-mail

biuro@magnadent.pl


Wizyta

Rezerwacja on-line


magnaDENT

NIP: 6792516566
REGON: 356746258

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój E-mail (wymagane)

  Tytuł wiadomości

  Wiadomość

  Załącznik

  Copyright by Magnadent 2020. All rights reserved.